איך בוחרים מלון בטוקיו?

אחת ההתלבטויות בהן נתקלים מטיילים היא באיזה איזור של העיר ללון. בניגוד לערים אחרות בעולם בטוקיו אין מרכז עיר אחד אלא הרבה "מרכזים עירוניים" פזורים סביבה בצפון, דרום מזרח ומערב והם שונים זה מזה באופי הסביבה שהם מציעים וגם בנוחות התחבורה.

בעמוד הזה תמצאו סקירה של איזורים ובתי מלון מומלצים בטוקיו.

בתי מלון מומלצים בשינג'וקו (Shinjuku)

שינג'וקו הוא מרכז בילויים וקניות מודרני וסואן עם המוני יפנים ותיירים. תחנת הרכבת המרכזית (תחנת שינג'וקו) היא הגדולה והעמוסה בעולם ומציעה קווי תחבורה נוחים מאוד בתוך טוקיו וגם להאקונה, קוואגוצ'יקו (הר פוג'י) ולמטסומוטו. מתחנת שינג'וקו אין רכבות שינקנסן לקיוטו, אוסקה, הירושימה וכו'.

בתי מלון באיזורים השקטים יותר של שינג'וקו

בצידה המערבי של התחנה תוכלו למצוא סביבה שקטה ונעימה יותר. רוב המלונות שבו נמצאים במרחק הליכה סביר מתחנת הרכבת וכ-10 עד 15 דקות מקבוקיצ'ו.

Keio Plaza

מלון קיאו פלאזה טוקיו

מלון ארבעה כוכבים באיזור שקט מאוד עם חדרים גדולים ומרווחים וארוחת בוקר עשירה. המלון נמצא סמוך לבניין הממשל המקומי ממנו יש תצפית חינמית נהדרת על העיר. מתחת למלון נמצאת תחנת המטרו Tochomae בה עובר קו Oedo Line ואילו תחנת שינג'וקו הראשית נמצאת במרחק של כ-6 דקות הליכה. הלימוזין באס לשדה התעופה עוצר במלון.

למידע נוסף על המלון

Hotel Sunroute Plaza Shinjuku 

מלון סאנרוט פלאזה שינג'וקו

מלון באיזור שקט עם חדרים קטנים יחסית. המלון נמצא במרחק של כ-3 דקות הליכה מתחנת שינג'וקו הראשית. התחבורה למלון משדה התעופה נריטה ואליו נוחה מאוד היות ואוטובוס הלימוזין באס עוצר בו. מלון מאוד פופולארי בקרב מטיילים.

למידע נוסף על המלון

JR Kyushu Hotel Blossom Shinjuku

מלון ג'יי אר קיושו בלוסום שינג'וקו

מלון ארבעה כוכבים במרחק של 3 דקות הליכה לתחנת שינג'וקו הראשית. ארוחת הבוקר מציעה בופה עם מגוון מנות יפניות ומערביות. נמצא קרוב מאוד למלון סאנרוט פלאזה כך שניתן להשתמש בלימוזין באס משדה התעופה. 

למידע נוסף על המלון

Hilton Shinjuku

מלון הילטון שינג'וקו

מלון חמישה כוכבים מעולה קרוב לבניין הממשל העירוני (ממנו יש תצפית חינמית על העיר). למלון יש בריכה וארוחת הבוקר שלו עשירה באפשרויות מערביות. יש אוטובוס חינמי שמקשר בין המלון לתחנת שינג'וקו ויוצא בכל 20 דקות. בנוסף, יש מהמלון עצמו גישה ישירה לתחנת Nishi-Shinjuku. התחבורה למלון משדה התעופה נריטה ואליו נוחה מאוד היות ואוטובוס הלימוזין באס עוצר בו.

למידע נוסף על המלון

Hotel Century Southern Tower

מלון אודקיו סנצ'ורי סאות'רן טאואר

מלון ארבעה כוכבים עם חדרים גדולים ומרווחים וארוחת בוקר עשירה. המלון ממוקם בקומות העליונות של המגדל כך שזוכים ליהנות גם מתצפית נאה על העיר. התחבורה למלון משדה התעופה נריטה ואליו נוחה מאוד היות ואוטובוס הלימוזין באס עוצר בו. המלון נמצא במרחק של 3 דקות הליכה מתחנת שינג'וקו הראשית.

למידע נוסף על המלון

Tokyu Stay Shinjuku

מלון טוקיו סטיי שינג'וקו סאנצ'ומה

מלון שלושה כוכבים מצוין ומומלץ. נמצא בלב שינג'וקו סאנצ'ומה ומוקף במסעדות ופאבים נחמדים. בנוסף החדרים יחסית מרווחים ויש בהם גם מכונת כביסה עם מייבש. חנות הכלבו איסטן, חנות ענק של יוניקלו וגם תחנת המטרו Shinjuku Sanchome שיש בה מספר קווים נוחים מאוד נמצאים במרחק של 1-3 דקות הליכה בלבד. תחנת שינג'וקו הראשית מרוחקת כ-8 דקות הליכה. פארק שינג'וקו גיואן היפהפה נמצא במרחק הליכה קצרצר של כ-4 דקות.

למידע נוסף על המלון

בתי מלון בקבוקיצ'ו (איזור הבילויים של שינג'וקו)

צפון-מזרחית לתחנה נמצא איזור קבוקיצ'ו (Kabukicho) בו תוכלו למצוא את מיטב חיי הלילה של שינג'וקו (על כל המשתמע מכך). מדובר באיזור תוסס עם שפע מסעדות וחיי לילה ולכן הרבה מטיילים בוחרים ללון בו.

שער הכניסה לקבוקיצ'ו בשינג'וקו

Hotel Groove Shinjuku

מלון גרוב שינג'וקו

מלון חדש שנפתח באמצע 2023 בגורד שחקים בשם Kabukicho Tower. מחדרי המלון נשקף נוף יפהפה. באותו גורד שחקים תוכלו למצוא הרבה מסעדות, פאבים, מועדון לילה, אולם קולנוע ועודו. המלון נמצא במרחק של כ-50 מטרים ממלון Gracery וכ-8 דקות הליכה מתחנת שינג'וקו הראשית. הלימוזין באס לשדה התעופה לא עוצר בו.

למידע נוסף על המלון

Hotel Gracery Shinjuku

מלון גרייסרי בשינג'וקו טוקיו

ממוקם בלב קבוקיצ'ו. בקומת הקבלה (קומה 8) יש גם מרפסת שעליה ניצב העתק של הראש של גודזילה (דמות מסרט יפני מפורסם) איתו ניתן להצטלם למזכרת. המלון נמצא במרחק של כ-8 דקות הליכה מתחנת שינג'וקו הראשית ומאוד פופולארי אולם יש לקחת בחשבון שהלימוזין באס לשדה התעופה לא עוצר קרוב אליו.

למידע נוסף על המלון

Citadines Central Shinjuku Tokyo

מלון סיטדיינס שינגוקו

מלון עם חדרים מרווחים ומודרנים עם מטבחון. המלון ממוקם בפאתי קבוקיצ'ו בצמוד לגולדן גאי (סמטאות עם הרבה פאבים זעירים) ומתאים למי שמחפש חיי לילה ו/או מלון עם מטבחון בשינג'וקו. נמצא 6 דקות הליכה מתחנת המטרו Shinjuku Sanchome.

למידע נוסף על המלון

בתי מלון מומלצים בשיבויה (Shibuya)

בדומה לשינג'וקו גם רובע שיבויה עשיר באפשרויות בילוי וקניות עם המוני אנשים שמגיעים לראות את מעבר החצייה המפורסם וליהנות ברחובות התוססים סביבו. תחנת שיבויה מציעה תחבורה טובה מאוד לכל חלקי העיר עם אין ספור מסעדות וחנויות.

מעבר החצייה בשיבויה

Shibuya Stream Excel Hotel Tokyu

מלון שיבויה סטרים בטוקיו

בית מלון מעולה וטרנדי שנפתח בספטמבר 2018. נמצא במרחק של דקות הליכה בודדות עד למעבר החצייה המפורסם וצמוד לתחנת הרכבת. באותו הקומפלקס נמצאות גם מסעדות וחנויות רבות. ארוחת הבוקר עשירה עם מגוון גדול של מנות. התחבורה למלון משדה התעופה נריטה נוחה – רכבת נריטה אקספרס עד לתחנת שיבויה והליכה של כ-3 דקות או נסיעה בלימוזין באס משדה התעופה עד למלון Cerulean Tower והליכה של כ-10 דקות.

למידע נוסף על המלון

Shibuya Excel Hotel Tokyu

מלון שיבויה אקסל

המלון יושב בדיוק מעל למעבר החצייה המפורסם ובמרחק של חציית כביש מהתחנה עצמה. החדרים שפונים לצומת מעט קטנים אולם החדרים שפונים לצד הנגדי של שיבויה מרווחים וגדולים.התחבורה למלון משדה התעופה נריטה ואליו נוחה מאוד היות ואוטובוס הלימוזין באס עוצר בו.

למידע נוסף על המלון

all day place shibuya

מלון All Days Place שיבויה

מלון חדש ומצוין בשיבויה ברחוב צדדי שקט עם חדרים מודרנים ונקיים. במלון מגוון חדרים בגודל של 12 מ"ר ועד 57 מ"ר והוא נמצא במרחק של כ-10 דקות הליכה מתחנת הרכבת. 

למידע נוסף על המלון

Hyatt House Tokyo Shibuya

מלון הייאט האוס שיבויה טוקיו

בית המלון החדש ביותר בשיבויה שנפתח בסוף שנת 2023. החדרים במלון גדולים ותוכלו למצוא  בכל אחד מהם מטבחון, פינת אוכל ומכונת כביסה. המלון נמצא במיקום נהדר ובמרחק של כשתי דקות הליכה ממעבר החצייה המפורסם ומפסל הכלב הנאמן. ברחובות סביב המלון תוכלו למצוא אין ספור חנויות ומסעדות.

למידע נוסף על המלון

Hotel Indigo Tokyo Shibuya

מלון אינדיגו שיבויה

בית המלון החדש ביותר בשיבויה שנפתח באוגוסט 2023. נמצא במיקום נהדר ובמרחק של כ-150 מטר ממעבר החצייה המפורסם ומפסל הכלב הנאמן. ברחובות סביב המלון תוכלו למצוא אין ספור חנויות ומסעדות ומחלק מהחדרים שלו ניתן אפילו לראות את הר פוג'י.

למידע נוסף על המלון

Shibuya Granbell Hotel

מלון גרנבל שיבויה טוקיו

מלון שלושה כוכבים נקי ומודרני במרחק של כ-5 דקות הליכה מתחנת הרכבת וממעבר החצייה המפורסם. המחירים שלו זולים יחסית לשיבויה. הגעה למלון משדה התעופה – רכבת נריטה אקספרס עד לתחנת שיבויה והליכה של כ-6 דקות או נסיעה בלימוזין באס משדה התעופה עד למלון Cerulean Tower והליכה של כ-4 דקות.

למידע נוסף על המלון

sequence MIYASHITA PARK

מלון Sequence שיבויה

מלון ארבעה כוכבים חדש ומודרני שנמצא צמוד למתחם הקניות האופנתי Miyashita Park שבו יש קומת אוכל עם מבחר מסעדות וגינת גג שבסופי שבוע הופכת למתחם בילויים עבור מקומיים. המלון נמצא במרחק של כ-6 דקות הליכה מתחנת שיבויה.

למידע נוסף על המלון

Cerulean Tower Tokyu Hotel

מלון סרוליאן טאואר שיבויה

מלון חמישה כוכבים מפואר ונוח שנמצא מרחק של כ-5 דקות הליכה מתחנת שיבויה ומאיזור הקניות והבילויים שלצידה. התחבורה למלון משדה התעופה נריטה ואליו נוחה מאוד היות ואוטובוס הלימוזין באס עוצר בו.

למידע נוסף על המלון

בתי מלון מומלצים באסקסה (Asakusa)

אסקסה נמצאת בצפון-מזרח העיר ומציעה אווירה מסורתית וישנה בקצב שונה לחלוטין משינג'וקו ושיבויה. אפשרויות הבילוי באיזור הן מסעדות ופאבים שבד"כ נסגרים יחסית מוקדם. בעוד שאופי האיזור קסום ומהנה, מבחינת תחבורה האיזור מעט פחות אידיאלי ללינה משום שהדבר יאלץ אתכם לבלות זמן רב בנסיעות ברחבי העיר (ובעיקר חזרה עד אסקסה – התחנה האחרונה של קו גינזה ליין). עם זאת הרבה מטיילים בוחרים ללון באסקסה ונהנים מהאווירה השונה שלה.

Asakusa View Hotel

מלון אסקסה וויו

מלון 4 כוכבים עם נוף למקדש סנסוג'י ולמגדל טוקיו סקיי טרי. לצד המלון ישנו סופרמרקט יפני גדול של רשת Life.
*שימו לב שבתחנת הרכבת הקרובה למלון עובר רק קו Tsukuba Express שכמעט חסר שימוש עבור מטיילים בטוקיו. התחנה שתאלצו להשתמש בה תהיה תחנת Tawaramachi שנמצאת כ-600 מטר מהמלון.
התחבורה למלון משדה התעופה נריטה ואליו נוחה מאוד היות ואוטובוס הלימוזין באס עוצר בו אולם נסיעה ברכבת תקח פחות זמן וכסף.

למידע נוסף על המלון

Richmond Hotel Premier International

מלון ריצ'מונד פרמייר אסקסה

מלון 3 כוכבים מודרני קרוב מאוד למתחם של מקדש סנסוג'י ויושב ברחוב מלא בחנויות ומסעדות. ישנו גם סניף Don Quijote מאוד קרוב אליו (רשת חנויות יפנית מפורסמת בה אפשר למצוא הכל מהכל). מהחדרים נשקף נוף נהדר וארוחת הבוקר במלון מעולה.

למידע נוסף על המלון

B:CONTE Asakusa

מלון בי קונטה אסקסה

מלון 3 כוכבים בעיצוב מודרני עם חדרים בגודל סביר. קרוב אליו יש סופרמרקט יפני גדול של רשת Life. 
*שימו לב שבתחנת הרכבת הקרובה למלון עובר רק קו Tsukuba Express שכמעט חסר שימוש עבור מטיילים בטוקיו. התחנה שתאלצו להשתמש בה תהיה תחנת Tawaramachi שנמצאת כ-600 מטר מהמלון.

למידע נוסף על המלון

בתי מלון מומלצים בגינזה (Ginza)

איזור תחנת גינזה מציע אווירה מודרנית עם שפע מסעדות וחנויות (כולל סניף יוניקלו הגדול בעולם) ופחות סואן משינג'וקו ושיבויה. במרחק הליכה יש את שוק הדגים הישן טסוקיג'י, גנים יפנים ותיאטרון קבוקי. חיי הלילה באיזור פחות מפותחים ומבוססים בעיקר על פאבים בקרבת תחנת שימבאשי הסמוכה. התחבורה בגינזה מעולה עם מספר קווים מאוד נוחים לכל חלקי העיר, קו יוריקמומה לאודייבה שיוצא מתחנת שימבאשי ואוטובוס שאטל משדה התעופה נריטה בעלות של 1300 ין לאדם לכל כיוון (2600 בשעות הלילה המאוחרות/בוקר מוקדמות). למידע נוסף לגבי האוטובוס לחצו כאן.

גינזה

Millennium Mitsui Garden Hotel

מלון מילניום מיסטוי גארדן גינזה

מלון 4 כוכבים בלב גינזה במיקום פשוט מעולה. ישנן שתי תחנות רכבת במרחק של פחות מדקה הליכה שביחד מציעות 4 קווי מטרו נוחים וטובים: קו גינזה, קו היבייה, קו אסקסה וקו מרונוצ'י. בנוסף במרחק הליכה נמצאים שוק הדגים הישן טסוקיג'י, גני המאריקיו, תיאטרון קבוקי, חנות יוניקלו הגדולה בעולם ואם זה לא מספיק אז גם כלבו מיטסוקושי נמצא בדיוק מעבר לכביש.

למידע נוסף על המלון

Mitsui Garden Hotel Ginza Gochome

מלון מיסטוי גארדן גוצ'ומה גינזה

מלון חדש ומודרני שנמצא במרחק של 2 דקות הליכה מהצומת המרכזי של גינזה. המיקום של המלון פשוט מעולה. ישנן שתי תחנות רכבת במרחק של פחות מדקה הליכה שביחד מציעות 4 קווי מטרו נוחים וטובים: קו גינזה, קו היבייה, קו אסקסה וקו מרונוצ'י. בנוסף במרחק הליכה נמצאים שוק הדגים הישן טסוקיג'י, גני המאריקיו, תיאטרון קבוקי, חנות יוניקלו הגדולה בעולם ואם זה לא מספיק אז גם כלבו מיטסוקושי נמצא בדיוק מעבר לכביש.

למידע נוסף על המלון

Sotetsu Fressa Inn Ginza Sanchome

מלון סוטטסו פרזה אין גינזה סאנצומ'ה

מלון שלושה כוכבים קטן בלב גינזה. חדרים נקיים ומודרנים, קפה ותה חינם בלובי, חדר עישון בקומה הראשונה. ארוחת הבוקר של המלון טובה מאוד עם שלוש אפשרויות – ארוחת בוקר מערבית, יפנית או שאבו-שאבו (תבשיל בשר יפני). המלון לא מקבל תשלום במזומן (גם לא עבור ארוחת הבוקר).

למידע נוסף על המלון

Tokyu Stay Ginza

מלון טוקיו סטיי גינזה

מלון שלושה כוכבים במיקום מעולה. בחלק מהחדרים ישנה מכונת כביסה משולבת עם מייבש וגם מטבחון עם מיקרוגל שיכול להוות יתרון לשומרי מסורת או טבעונים. ארוחת הבוקר מציעה גם אוכל יפני וגם מערבי.

למידע נוסף על המלון

Hyatt Centric Ginza Tokyo

מלון הייאט סנטריק גינזה

מלון 5 כוכבים יוקרתי במיקום מעולה בגינזה עם חדרים גדולים ומרווחים וארוחת בוקר מצוינת.

למידע נוסף על המלון

Hotel Musse Ginza Meitetsu

מלון מוס גינזה מייטטסו

מלון שלושה כוכבים עם חדרים קטנים יחסית אבל המיקום המעולה שלו בקרבת קניון גינזה 6 ושתי תחנות הרכבת שנמצאת במרחק של כ-5 דקות הליכה ממנו מפצים על גודל החדרים.

למידע נוסף על המלון

Hotel The Celestine Ginza

מלון סלסטין גינזה

מלון 4 כוכבים יפהפה, נקי ומודרני בגינזה שנפתח ב-2017. חדרים מעוצבים בסטנדרט גבוה. המלון נמצא קרוב לתחנת שימבאשי (מרחק 3 דקות הליכה) שמאוד שימושית עבור מטיילים. תחנת גינזה נמצאת במרחק של כ-9 דקות הליכה מהמלון. 

למידע נוסף על המלון

בתי מלון מומלצים באקסקה (Akasaka)

אקסקה היא שכונה יוקרתית, שקטה ונינוחה שממוקמת בדרום-מרכז טוקיו. לא תמצאו כאן את המוני האנשים שיש בשינג'וקו ושיבויה אולם עדיין ישנן הרבה מסעדות ובתי קפה. יש שתי תחנות רכבת בשכונה במרחק של כ-8 דקות זו מזו – תחנת אקסקה (Akasaka Station) ותחנת אקסקה-מיטסוקה (Akasaka-Mitsuke) שעוברים בה קווי מטרו נוחים יותר.

Hotel New Otani Tokyo, Garden Tower

מלון ניו אוטאני טוקיו

מלון ניו אוטאני נחשב לאחד המלונות המפורסמים בטוקיו, יש בו גן יפהפה ויש בו חלוקה למתחם של מלון חמישה כוכבים לצד בניין Garden Tower שהוא בעצם מלון ארבעה כוכבים. המלון נמצא קרוב לתחנת אקסקה-מיטסוקה בה עוברים שני קווי מטרו נוחים מאוד (קו גינזה וקו מרונוצ'י). התחבורה למלון משדה התעופה נריטה ואליו נוחה מאוד היות ואוטובוס הלימוזין באס עוצר בו.

למידע נוסף על המלון

The B Akasaka-Mitsuke

מלון בי אקסקה מיטסוקה

מלון שלושה כוכבים במרחק של דקה הליכה מתחנת הרכבת התחתית. ברחובות מסביב למלון יש הרבה מסעדות, פאבים וחנויות. במלון גם נותנים סמארטפון ללא שיחות עם גישה חופשית לאינטרנט לשימוש האורחים בזמן הטיול בטוקיו.

למידע נוסף על המלון