איך בוחרים מלון בהאקונה?

בהאקונה יש שפע של ריוקנים (בתי הארחה יפנים מסורתיים) שכדאי מאוד לחוות במהלך הטיול לפחות ללילה אחד. אם לינה יפנית מסורתית ואוכל יפני פחות מתאימים לכם אל דאגה – יש גם הרבה בתי מלון נוחים ומעולים בהאקונה.

רוב בתי המלון נמצאים לאורך המסלול המעגלי וכדאי לבחור באחד שיהיה קרוב ונגיש לאטרקציות שתרצו לראות. למשל, אם תרצו לבקר במוזיאון הפתוח לאמנות בהאקונה יהיה כדאי לכם ללון בתחנת Gora שקרובה אליו ומציעה יותר אפשרויות לינה מאשר התחנה של המוזיאון עצמו (תחנת Chokokunomori). לחלופין, אם תרצו להגיע לשער הטורי המפורסם (תמונה בראש העמוד) לפני שההמונים מגיעים אליו יהיה כדאי לכם ללון קרוב לאגם אשי.

ריוקנים מומלצים בהאקונה

Yamagaso

ריוקן ימגאסו האקונה

ריוקן יפני מסורתי מקסיםעם גינה יפהפיה ומבחר חדרים. אני ממליץ בחום להזמין את הווילה שלהם אם היא פנויה אולם גם שאר החדרים מעולים ויתנו לכם חווייה יפנית מסורתית מופלאה ומרגיעה.

למידע נוסף על הריוקן

Takumino Yado Yoshimatsu

ריוקן יושימאטסו האקונה

ריוקן יפני מסורתי, קטן ומקסים קרוב לאגם אשי ונמל האקונה-מאצ'י. בריוקן יש אונסן (מעיינות חמים) ציבוריים נהדרים אבל אם אתם מחפשים קצת אינטימיות מומלץ להזמין חדר עם אונסן פרטי (אמבטיה חיצונית שמוזרמים אליה מי מעיינות חמים). אם תבחרו ללון בו אני ממליץ לעשות את המסלול המעגלי של האקונה עם כיוון השעון.

למידע נוסף על הריוקן

Fukuzumiro

ריוקן פוקוזומירו האקונה

ריוקן יפני מסורתי בן למעלה ממאה שנים שיושב לצד נהר Haya. תחנת הרכבת Tonosawa סמוכה למלון  וקרובה לתחנת-Hakone Yumoto ממנה מתחיל המסלול המעגלי. מתאים מאוד למי שמחפש אווירה יפנית נושנה ואותנטית. אם תלונו בו אני ממליץ לעשות את המסלול המעגלי של האקונה נגד כיוון השעון.

למידע נוסף על הריוקן

מלונות מומלצים בהאקונה

Hakone Ashinoko Hanaori

מלון הנאורי האקונה

מלון מודרני נקי ויפהפה שנמצא קרוב מאוד ולתחנת/נמל Togendai שגם מפליגות ממנה ספינות לצידו השני של אגם אשי וגם הרכבל עוצר בה. בטרסה של המלון יש אונסן לרגליים שאפשר בשעות הערב לשבת בו עם כוס משקה וליהנות מהשקיעה מעל האגם. במלון יש אונסן פנימי וחיצוני בנוסף לסאונה יבשה. בארוחת הבוקר והערב ישנו בופה עשיר מאוד עם אפשרויות יפניות ומערביות. למלון חנייה פרטית לאורחים.

למידע נוסף על המלון

Hakone Kowakien Tenyu

מלון קוואקיאן טניו האקונה

מלון שלושה כוכבים מודרני מקסים שממוקם לא רחוק מתחנת Kowakidani על קו Hakone Tozan Line (תחנה אחת לפני מוזיאון האמנות הפתוח). בכל חדרי המלון יש אונסן פרטי במרפסת עם נוף להרים או ליער. בין השעות 9 בבוקר ל-5 בערב יש שאטל מתחנת Gora Station אל המלון כל 30 דקות וגם בכיוון ההפוך מה שהופך את השהייה והתחבורה מהמלון לנוחה מאוד. במלון יש גם שני אונסנים ציבוריים שנמצאים בקומות שונות.

למידע נוסף על המלון