בחירת מלון בקנזאווה

קנזאווה מציעה מבחר של מלונות מערביים לצד ריוקנים מסורתיים יפניים במספר מיקומים מאוד נוחים.

אני ממליץ על שהייה קרוב לתחנת הרכבת הראשית או באיזור Korinbo ו- Katamachi (הצד המערבי והדרום-מערבי של גני קנרוקואן).

בתי מלון מומלצים בקנזאווה

Mitsui Garden Hotel Kanazawa

מלון מיטסוי גארדן קנזאווה

מלון שלושה כוכבים מודרני במיקום מצוין. שוק אומיצ'ו ומקדש אוייאמה נמצאים במרחק הליכה של דקות בודדות ואילו גן קנרוקו-אן נמצא במרחק של כ-15 דקות. ארוחת הבוקר עולה כ-2500 ין לאדם והיא בסגנון יפני עם שימוש במרכיבים מקומיים, בנוסף יש מעט אפשרויות מערביות. יש במלון אונסן לשימוש האורחים. למלון אין חנייה משלו והחנייה הקרובה ביותר נמצאת במרחק של 5 דקות הליכה. כמעט צמוד למלון יש תחנת אוטובוס שממנה תוכלו להגיע כמעט לכל אטרקציה בעיר.

למידע נוסף על המלון

Hotel Intergate Kanazawa

מלון אינטרגייט קנזאווה

מלון שלושה כוכבים מודרני סמוך מאוד למלון Mitsui Garden. שוק אומיצ'ו ומקדש אוייאמה נמצאים במרחק הליכה קצרצר וגן קנרוקו-אן במרחק של כ-15 דקות הליכה. ארוחת הבוקר מציעה מגוון של מנות מערביות ויפניות. למלון אין חניה משלו. כמעט צמוד למלון יש תחנת אוטובוס שממנה תוכלו להגיע כמעט לכל אטרקציה בעיר.

למידע נוסף על המלון

Daiwa Roynet Hotel Kanazawa Miyabi

מלון דאיווה רוינט מייאבי קנזאווה

מלון שלושה כוכבים מודרני קרוב מאוד לתחנת הרכבת הראשית של העיר עם גישה נוחה מאוד לתחבורה ציבורית. ארוחת הבוקר יפנית ברובה. למלון חניה פרטית משלו בעלות של 1400 ין ל-24 שעות כך שאתם יכולים לצאת לנהוג ולטייל באיזור ולחזור חזרה למלון – שימו לב שהחנייה פתוחה בין השעות 7 בבוקר לעשר בלילה בלבד. במלון מכונות כביסה וייבוש שמקבלות מטבעות של 100 ין.

למידע נוסף על המלון

Hotel Nikko Kanazawa

מלון ארבעה כוכבים מודרני ופופולארי כמעט צמוד לתחנת הרכבת הראשית עם נוף נהדר על העיר. המיקום מציע גישה נוחה מאוד לאוטובוסים שיקחו אתכם לאטרקציות בעיר. ארוחת הבוקר כוללת אפשרויות יפניות ומערביות. למלון חניה פרטית משלו.

למידע נוסף על המלון

Hyatt Centric Kanazawa

מלון ארבעה כוכבים מצוין של רשת הייאט במרחק פסיעה מתחנת הרכבת הראשית. על גג המלון יש בר עם נוף נהדר על העיר ותוכלו למצוא בו גם חדר כושר קטן וצנוע. המיקום מציע גישה נוחה מאוד לאוטובוסים איתם תוכלו להגיע בקלות לאטרקציות בעיר.

למידע נוסף על המלון