נקמגורו מהווה אטרקציה לתיירים בעיקר בסוף חודש מרץ ותחילת חודש אפריל כאשר עצי הדובדבן משני צידי הנהר פורחים. בתקופה זו נערך פסטיבל משני צידי הנהר עם המון דוכני מזון ואלכוהול ואלפי תיירים שגודשים את האיזור. מלבד עצי הדובדבן מוקד משיכה נוסף לתיירים הוא סניף סטארבקס הגדול ביותר בעולם וחנויות בוטיק קטנות.

פסטיבל פריחת הדובדבן – Nakameguro Cherry Blossom Festival

הפסטיבל נערך במשך כשבועיים מאמצע-סוף חודש מרץ עד תחילת חודש אפריל (תלוי בתאריכי הפריחה) ובמהלכו ישנה תאורת ערב מיוחדת על 800 עצי הדובדבן שפזורים לאורך קילומטר משני צידי הנהר. בגשרים שחוצים את הנהר מתאספים המוני אנשים כדי לצלם תמונות שלו על רקע הפריחה וזה לא מחזה נדיר לראות אותם מצלמים את כוסות שמפנייה ורודה שנמכרת בדוכני הרחוב ותואמת את צבע העלים.

פריחת הדובדבן בנקמגורו
פריחת הדובדבן בנקמגורו

סניף סטארבקס הגדול בעולם – Starbucks Reserve Roastery

הסניף מתהדר בארבע קומות שונות ונמכרים בו כ-15 סוגי קפה שלא ניתן למצוא בסניפי סטארבאקס אחרים ביפן ובחו"ל אלא רק באחד מהסניפים האחרים בסגנון בסיאטל, ניו יורק, שנגחאי, מילאנו והבא בתור בשיקאגו. במבנה שולבו הרבה אלמנטים מהתרבות היפנית כמו מיכל נחושת שמשתרע מהקומה הראשונה ועד הרביעית עם עיטורים בדמות עלי דובדבן, קיר ששולבו בו 2300 כוסות תה, תקרה בהשראת אוריגמי (אמנות קיפולי הנייר היפנית) ועוד. הקומה הראשונה מוקדשת לקפה ולמאפייה, השנייה לתה, בשלישית תוכלו למצוא בר אלכוהול ובקומה הרביעית ישנם מקומות ישיבה רבים אם לא מצאתם שולחן פנוי בקומות האחרות. בקומות העליונות ישנן מרפסות שפונות אל נהר מגורו והופכות למאוד פופולאריות בזמן פריחת הדובדבן.
את המבנה תכנן הארכיטקט היפני הידוע Kengo Kuma שזכה גם לתכנן את האצטדיון האולימפי החדש בו יערך טקס הפתיחה של האולימפיאדה.
בימים עמוסים ישנה חלוקה של פתקים ממוספרים במבנה הקטן מצד שמאל של הסניף שלפיהם תדעו באיזו שעה תוכלו להיכנס פנימה. המקום פתוח בין השעות 7:00 בבוקר ועד 23:00 בלילה.

סניף סטארבקס הגדול בעולם
סניף סטארבקס הגדול בעולם

חנות עצי בונסאי גרין סקייפ – Green Scape

בצמוד לנהר נמצאת חנות קטנה ומיוחדת לעצי בונסאי. החנות שנפתחה בשנת 2005 מציעה סוגים שונים של עצי בונסאי ננסיים כמו אורן, שזיף ודובדבן. בנוסף נמכרים בחנות גם אדניות וכלי קרמיקה לבונסאי, כדורי טחב שנשארים ירוקים במשך כל השנה ועוד שלל מוצרים. בזמן פריחת הדובדבן מוצגים בחלון הראווה בצד ימין של החנות בונסאי דובדן קטנים ויפהפיים שפורחים בצורה דומה לאחיהם הגדולים ברחוב. לקוחות קבועים לעיתים מביאים את עצי הבונסאי שלהם לטיפול ופעם בחודש-חודשיים נערכות גם סדנאות לימוד במקום.

חנות עצי בונסאי גרין סקייפ נקמגורו
חנות עצי בונסאי גרין סקייפ