איך בוחרים מלון בהירושימה?

בהירושימה אני בעיקר ממליץ ללון בקרבת תחנת הרכבת הראשית ממנה תהיה לכם גישה נוחה מאוד למייאג'ימה וגם למפעל מאזדה. אפשרות נוספת היא ללון באחד מבתי המלון שנמצאים לאורך שדרת השלום במרחק הליכה ממוזיאון ופארק השלום. 

בעמוד הזה תמצאו סקירה של בתי מלון מומלצים בהירושימה.

בתי מלון מומלצים ליד תחנת הרכבת הראשית של העיר

יתרונות: גישה מאוד נוחה לאי מייאג'ימה ומפעל מאזדה, גישה מאוד נוחה לרכבות המהירות ולתחבורה עירונית מקומית. שפע של מסעדות וחנויות במרחק הליכה.

Daiwa Roynet Hotel Hiroshima-ekimae

מלון דאיווה רוינט הירושימה

מלון 4 כוכבים נהדר ומודרני במרחק פסיעה מתחנת הרכבת הראשית של העיר. ארוחת הבוקר מציעה בופה עם מבחר מנות יפניות ומערביות. בקומת הקרקע של המלון יש סניף של Seven Eleven שפתוח 24 שעות ביממה וגם סניף של הדואר היפני. מהקומות העליונות של המלון נשקף נוף נהדר על העיר והגישה למפעל מאזדה ולאי מייאג'ימה מאוד נוחה הודות למיקום.

למידע נוסף על המלון

Hotel Granvia Hiroshima

מלון גרנבייה הירושימה

מלון 4 כוכבים מעולה צמוד לתחנת הרכבת הראשית של העיר. בנוסף לחדרים הרגילים המלון מציע גם חדרים עם 3 או 4 מיטות (לא ספה נפתחת). ארוחת הבוקר עשירה ויש בה גם אפשרויות מערביות. גישה נוחה וקלה למפעל מאזדה ולאי מייאג'ימה הודות למיקום.

למידע נוסף על המלון

Sotetsu Fresa Inn Hiroshima

מלון סוטטסו פרזה אין הירושימה

מלון 3 כוכבים מודרני ונקי כ-5 דקות הליכה מתחנת הרכבת הראשית של הירושימה. מבחר מנות יחסית רב עבור מלון ברמת שלושה כוכבים. הגישה למפעל מזדה ולאי מייאג'ימה מאוד נוחה הודות למיקום.

למידע נוסף על המלון

Sheraton Grand Hiroshima Hotel

מלון שרתון גרנד הירושימה

מלון 4 כוכבים מודרני של רשת Marriott קרוב במרחק פסיעה מתחנת הרכבת הראשית של העיר. חדרי המלון מרווחים ויש בו גם בריכה וסאונה (בתשלום נפרד של 1650 ין). ארוחת הבוקר עשירה ומציעה מבחר מנות יפניות ומערביות. גישה למפעל מאזדה ולאי מייאג'ימה מאוד נוחה הודות למיקום.

למידע נוסף על המלון

The Royal Park Hotel Hiroshima Riverside

מלון רויאל פארק הירושימה

מלון 3 כוכבים מצוין קרוב לתחנת הרכבת הראשית ולאיזור חיי לילה מקסים מלא בפאבים ומסעדות קטנות בשם Ekinishi. גני שוקייאן וטירת הירושימה נמצאים במרחק הליכה אולם פארק ומוזיאון השלום מצריכים נסיעה של כ-15 דקות ברכבת. אחד היתרונות של המלון הוא שהגישה למייאג'ימה מאוד נוחה הודות למיקום שלו ליד תחנת הרכבת המרכזית.

למידע נוסף על המלון

בתי מלון קרובים למוזיאון ופארק השלום

יתרונות: גישה ברגל למוזיאון ופארק השלום וטירת הירושימה

The Knot Hiroshima

מלון נוט הירושימה

מלון מודרני ונקי עם מיקום פנטסטי במרחק הליכה קצרצר ממוזיאון ופארק השלום וצמוד לתחנת רכבת עילית. אחד מהמלונות הנוחים ביותר בהירושימה לדעתי.

למידע נוסף על המלון

ANA Crowne Plaza Hiroshima

מלון אנה קראון פלאזה הירושימה

מלון 4 כוכבים של רשת IHG במרחק הליכה ממוזיאון ופארק השלום (כ-8 דקות). טירת הירושימה נמצאת במרחק של 10 דקות ברכבת העילית מהתחנה הקרובה למלון ואילו גני שוקייאן נמצאים במרחק של 15 דקות נסיעה ברכבת העילית.

למידע נוסף על המלון

Rihga Royal Hotel Hiroshima

מלון ריגה הירושימה

מלון 4 כוכבים עם מיקום מצוין ונוף נהדר. גישה נוחה ברגל לטירת הירושימה (כ-5 דקות הליכה), מוזיאון ופארק השלום (כ-8 דקות הליכה) וגם גני שוקייאן (כ-15 דקות הליכה).

למידע נוסף על המלון