איך בוחרים מלון בקיוטו?

בחירת מלון בקיוטו פשוטה יותר מאשר בטוקיו משום שהעיר עצמה קטנה משמעותית. בקיוטו האיזור המומלץ ביותר ללינה הוא במרכז העיר.

בעמוד הזה תמצאו סקירה של מלונות מומלצים בקיוטו לכל תקציב.

מלונות 3 כוכבים מומלצים בקיוטו

Hotel Gracery Kyoto Sanjo

מלון גרייסרי בקיוטו מומלץ למטיילים

מלון 3 כוכבים מודרני עם מיקום פנטסטי בתוך רחוב הקניות Teramachi ותוכלו למצוא ממש צמוד אליו בתי קפה, מסעדות, בתי מרקחת ועוד. המלון נמצא במרחק של 4 דקות הליכה מתחנת הרכבת Kyoto Shiyakusho-mae ו-6 דקות הליכה מתחנת Kyoto-Kawaramachi.  הכניסה לשוק נישיקי גם כן קרובה ונמצאת במרחק של 300 מטרים מהמלון. בשעות הלילה החנויות נסגרות והאיזור אינו רועש. זהו ללא ספק אחד המלונות המומלצים ביותר בקיוטו הודות למיקום הנהדר.

למידע נוסף על המלון

Hotel Resol Trinity Kyoto

מלון ריסול טריניטי בקיוטו

מלון 3 כוכבים מודרני ונקי במרחק של דקת הליכה מקצהו הצפוני של רחוב הקניות Teramachi. המלון מציע בופה לארוחת הבוקר עם מבחר מנות יפניות ומערביות. בנוסף יש במלון סנטו (בית מרחץ יפני צנוע) שיעזור לכם להתאושש בסוף יום הטיול שלכם. המלון ממוקם כמאה מטרים מתחנת הרכבת התחתית Kyoto Shiyakusho-mae וכ-9 דקות הליכה מתחנת הרכבת Sanjo Station.

הגעה מתחנת קיוטו:
6 דקות בקו הרכבת Karasuma Line עד לתחנת Karasuma Oike ולאחר מכן 9 דקות הליכה.

למידע נוסף על המלון

Solaria Nishitetsu Hotel Kyoto Premier

מלון סולריה נישיטסו בקיוטו

מלון 3 כוכבים מודרני שממוקם על גדת נהר קאמו (הנהר המרכזי של קיוטו). בשעות הלילה מטיילים ומקומיים רבים מטיילים לאורך הנהר. המלון נמצא במרחק דקת הליכה מתחנות הרכבת Kyoto Shiyakusho-mae ו- Sanjo Station. במרחק של כ-12 דקות הליכה תוכלו להגיע לרחוב Hanamikoji עם בתי התה והגיישות שלו, שוק נישיקי התוסס ורחוב הקניות Teramachi. בנוסף, המלון ממוקם קרוב מאוד לקצה הצפוני של רחוב Pontocho שעשיר במסעדות ופאבים.

למידע נוסף על המלון

Cross Hotel Kyoto

מלון קרוס בקיוטו

מלון 3 כוכבים בעיצוב מודרני במיקום מעולה. חדרים יחסית מרווחים למלונות שלושה כוכבים אחרים. גישה נוחה מאוד לרכבות עם תחנת Sanjo במרחק של 4 דקות הליכה, 4 דקות הליכה לתחנת Kyoto Shiyakusho-mae ו-7 דקות הליכה לתחנת Kyoto-Kawaramachi. המלון קרוב מאוד לאיזור חיי הלילה של קיוטו (בעיקר פאבים) וסמטת פונטוצ'ו עמוסת המסעדות והפאבים. מחוץ למלון יש עמדת אופניים חשמליים להשכרה איתם תוכלו להגיע ליעדים רבים בעיר. רחוב הקניות Teramachi נמצא במרחק של כ-4 דקות הליכה ואילו שוק נישיקי נמצא במרחק של 8 דקות הליכה מהמלון בסך הכל.

למידע נוסף על המלון

Kyoto Granbell Hotel

מלון טוקיו סטיי בקיוטו

מלון 3 כוכבים חמים ונוח בצידו המערבי של נהר קאמו. המלון נמצא במרחק של 2 דקות הליכה מתחנת Gion-Shijo ו-4 דקות הליכה מרחוב Hanamikoji עם בתי התה והגיישות שלעיתים ניתן לראות בו.

הגעה מומלצת מתחנת קיוטו:
מונית בעלות של כ-2000 ין.
לחלופין ניתן גם להגיע למלון בנסיעה באוטובוס מספר 17 או 21 למשך עשרים דקות ולאחר מכן הליכה של 8 דקות.

למידע נוסף על המלון

TOKYU STAY Kyoto Sanjo-Karasuma

מלון טוקיו סטיי בקיוטו

מלון 3 כוכבים נוח מאוד. בכל החדרים יש מכונת כביסה, מיקרוגל וסכו"ם (לא חד פעמי). המלון נמצא במרחק 2 דקות הליכה מתחנת Karasuma Oike ו-10 דקות הליכה משוק נישיקי.

הגעה מתחנת קיוטו:
6 דקות בקו הרכבת Karasuma Line עד לתחנת Karasuma Oike ולאחר מכן 8 דקות הליכה.

למידע נוסף על המלון

מלונות 4 כוכבים מומלצים בקיוטו

The Gate Hotel Kyoto Takasegawa by Hulic

מלון גייט טקסגאווה בקיוטו

מלון 4 כוכבים קרוב מאוד לסמטת פונטוצ'ו עתירת המסעדות והפאבים. שתי תחנות רכבת (Gion-Shijo ו- Kyoto Kawaramachi) נמצאות במרחק של 4-5 דקות הליכה. רחוב הקניות Teramachi גם כן קרוב מאוד למלון ונמצא במרחק של 5 דקות הליכה ואילו נישיקי מרקט נמצא בהמשך רחוב Teramachi במרחק של 6 דקות מהמלון.

למידע נוסף על המלון

Mitsui Garden Hotel Kyoto Shinmachi Bettei

מלון מיטסוי גארדן קיוטו

מלון 4 כוכבים בעיצוב יפני-מודרני. גישה נוחה מאוד לרכבות עם תחנת Karasuma Oike במרחק של 6 דקות הליכה ותחנת Shijo הסמוכה במרחק של 7 דקות הליכה. בין היעדים התיירותיים הסמוכים למלון ניתן למנות את שוק נישיקי במרחק של 9 דקות הליכה ואת רחוב הקניות Teramachi במרחק של 12 דקות הליכה. טירת ניג'ו גם כן נמצאת במרחק הליכה סביר של 17 דקות.

למידע נוסף על המלון

The Royal Park Hotel Kyoto Sanjo

מלון רויאל פארק הוטל קיוטו

מלון 4 כוכבים קרוב מאוד לשתי תחנות רכבת (Sanjo ו- Kyoto Shiyakusho-mae) וסמוך לקצה הצפוני של רחוב פונטוצ'ו העשיר במסעדות ופאבים. רחוב הקניות Teramachi גם כן קרוב מאוד למלון ונמצא במרחק של 3 דקות הליכה ואילו נישיקי מרקט נמצא בהמשך רחוב Teramachi במרחק של 8 דקות מהמלון.

למידע נוסף על המלון

Hotel Okura Kyoto

מלון אוקורה בקיוטו

מלון 5 כוכבים מצוין עם חדרים גדולים ומרווחים עם חדר כושר ובריכה. המלון קרוב לתחנות הרכבת (Sanjo ו- Kyoto Shiyakusho-mae) וסמוך לקצה הצפוני של רחוב פונטוצ'ו העשיר במסעדות ופאבים. רחוב הקניות Teramachi גם כן קרוב מאוד למלון ונמצא במרחק של 3 דקות הליכה ואילו נישיקי מרקט נמצא בהמשך רחוב Teramachi במרחק של 8 דקות מהמלון.

למידע נוסף על המלון

מלונות 5 כוכבים מומלצים בקיוטו

Ritz-Carlton Kyoto

מלון ריץ קרלטון קיוטו;

מלון 5 כוכבים מפואר על גדות נהר קאמו. עיצוב הפנים מפואר ומינימליסטי בעת ובעונה אחת. במידה ואתם מתכוונים להזמין חדר במלון בקשו בעת ההזמנה חדר שפונה לנהר.

למידע נוסף על המלון