בחירת מלון בקוואגוצ'יקו

קוואגוצ'יקו הוא אחד מחמשת האגמים המקיפים את הר פוג'י וסביבו נמצאות מרבית האטרקציות שיש לאיזור להציע. מסיבה זו הוא גם המפותח ביותר מבחינת תחבורה ציבורית, מסעדות וקניות ורוב בתי המלון והריוקנים קרובים אליו.

בתי מלון וריוקנים מומלצים בקוואגוצ'יקו

Kumonoue Fuji Hotel

מלון קומונואואה בקוואגוציקו

מלון שלושה כוכבים מעולה עם עיצוב יפני מודרני. בכל חדר תוכלו למצוא במרפסת אמבטיה חמה ונוף להר פוג'י. במלון שלושה סוגי חדרים: סטנדרט (40 מ"ר), פרימיום (46 מ"ר) ודלוקס (60 מ"ר). המלון מציע שאטל מתחנת הרכבת של קוואגוצ'יקו בשעות 9 ו-11 בבוקר, ובכיוון הנגדי מהמלון לתחנה בשעות 14:30 ו-16:30 (חובה לתאם מראש)

למידע נוסף על המלון

La Vista Fuji Kawaguchiko

מלון 3 כוכבים עם נוף נהדר להר פוג'י. תוכלו גם למצוא בו אונסן (מעיינות חמים) פנימי וחיצוני ובחלק מהחדרים יש במרפסת אמבטיה. במרחק הליכה של פחות מ-10 דקות ממוזיאון Kubota ומשדרת המייפל המפורסמת שמושכת המוני אנשים בתקופת השלכת. פארק אואישי נמצא במרחק של כ-2 קילומטרים. יש במלון חניה לאורחים אם אתם עם רכב שכור. יש שאטל לאורחי המלון מתחנת הרכבת של קוואגוצ'יקו כל שעה עגולה מ-14:00 עד 18:00 (חובה לתאם מראש).

למידע נוסף על המלון

Maruei

ריוקן מרואיי בקוואגוצ'יקו

ריוקן שלושה כוכבים שמציע חדרים עם פוטונים יפנים וגם חדרים עם מיטות מערביות. המלון נמצא בחופו הדרומי של אגם קוואגוצ'יקו ונשקף ממנו נוף יפהפה גם לאגם וגם להר פוג'י. בחלק מהחדרים יש אמבטיה חיצונית עם נוף להר. יש במלון אונסן פנימי וחיצוני וגם סאונה יבשה.

למידע נוסף על המלון

Kaneyamaen

מלון קניאמאן קוואגוציקו פוגי

מלון ארבעה כוכבים מעולה עם עיצוב יפני מודרני. המלון מציע מבחר חדרים לזוגות וגם למשפחות עם רוטנבורו (אמבטיה חמה מחוץ לחדר). חלק מהחדרים מציעים נוף יפהפה להר פוג'י וישנם חדרים עם גינה פרטית. המלון מציע חנייה פרטית לאורחים ויש גם שאטל מתחנת הרכבת Fuji Station ואליה עד השעה 18:00 (ניתן להתקשר למלון לאחר שהגעתם לתחנה).

למידע נוסף על המלון